Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Електрочайник Tefal KI533811 (KI533811)
| Производитель | |
| Индикатор уровня воды [Функции] | Есть |
| Нагревательный элемент [Основные] | скрытый дисковый |
| Материал [Физические] | пластик |
| Объем [Основные] | 1 л |
| Гарантия [Гарантия] | 24 месяца |
| Особенности [Функции] | Отсек для шнура, Световая индикация работы, Вращение на 360°, съемный фильтр от накипи |
| Габариты (ВxШxГ) [Физические] | 23.2 х 20 х 16.6 см |
| Управление [Основные] | механическое |
| Вес [Физические] | 0.98 кг |
| Безопасность [Дополнительно] | Защита от перегрева, Автоматическое отключение при снятии с подставки |
| Мощность [Основные] | 2400 Вт |
| Объем [Параметри упаковки] | 0.0092 м3 |
| Вес [Параметри упаковки] | 1.29 кг |
| Длина [Параметри упаковки] | 190 мм |
| Высота [Параметри упаковки] | 210 мм |
| Ширина [Параметри упаковки] | 230 мм |
| Цвет [Физические] | черный |
| Тип [Основные] | электрочайник |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читать полностью
Сховати
Описание Електрочайник Tefal KI533811 (KI533811)
Електрочайник Includeo від Tefal створений для того, щоб робити ваше життя смачнішим! Tefal продумав усе, щоб полегшити ваше повсякденне життя. Завдяки великим зручним кнопці відкриття/закриття на кришці та великій ергономічній ручці чайник зручно наповнювати.
Цей відмінний ергономічний і зручний електричний чайник досить легкий і компактний, має об'єм 1 л і велике віконце рівня води з кожного боку з великими, чіткими та видимими позначками, вам більше не доведеться придивлятися, щоб проконтролювати рівень набраної води або води, що залишилася.
Підставка чайника обертається на 360° і має контрастне кольорове кільце, справжній візуальний помічник для легшого розміщення під будь-яким кутом. Чайник також оснащений великою кнопкою ввімкнення/вимкнення зі світловим індикатором і зручним носиком для точнішої подачі.