Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Електрочайник Tefal KI772D38
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | |
| Вес | 1.2 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | зовнішній |
| Довжина кабелю, м | 1.2 |
| Об'єм, л | 1.7 |
| Розміри, см | 24.5 х 22 х 15 |
| Нагрівальний елемент | Диск (прихований) |
| Оснащення | Фільтр від накипу; Світлова індикація роботи; Обертання на 360°; Відсік для зберігання шнура |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Колір | чорний |
| Вага, кг | 1.2 |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити (ВхШхГ) | 30 х 19 х 25 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 30 х 25 х 19 см |
| Вага в упаковці | 1.9 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електрочайник Tefal KI772D38
0.0
Всего отзывов:0
Електрочайник Tefal KI772D38
[[ getCurrentDecimal('2629') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2199') ]] ₴