Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | |
| Вес | 0.8 кг |
| Материал корпуса | |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.5 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Кришка | знімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | таймер |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Додаткові характеристики | технологія Cool Touch запобігає нагріванню зовнішньої поверхні корпусу |
| Встановлення температури нагрівання | 85°C |
| Країна реєстрації бренду | КНР |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.5 х 15.6 х 15.6 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 25.5 х 16.6 х 16.6 см |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Колір | зелений |