Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Електропіч Ardesto MEO-S45FGG
| Производитель | ARDESTO |
| Тип управления | механічний |
| Потужність | 1600 Вт |
| Об'єм духовки | 45 л |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагріву | 4 |
| Регульований термостат | до 300 °C |
| Режими | нижній нагрів |
| Особливості | таймер |
| Розміри | 61.5 х 42.35 х 31.5 см |
| Колір | сірий |
| Також шукають | з конвекцією |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електропіч Ardesto MEO-S45FGG
0.0
Всего отзывов:0
Електропіч Ardesto MEO-S45FGG
[[ getCurrentDecimal('4888') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4720') ]] ₴