Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електропіч Ardesto MEO-S50FBG
В наличии
Код:002148153
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електропіч Ardesto MEO-S50FBG
| Производитель | ARDESTO |
| Тип управления | механічний |
| Кількість режимів нагріву | 5 |
| Потужність | 1600 Вт |
| Об'єм духовки | 50 л |
| Режими | верхній + нижній нагрів |
| Розміри | 61.5 х 47 х 31.5 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Регульований термостат | до 300 °C |
| Колір | бежевий |
| Особливості | гриль |
| Також шукають | великі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електропіч Ardesto MEO-S50FBG
0.0
Всего отзывов:0
Електропіч Ardesto MEO-S50FBG
[[ getCurrentDecimal('5613') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5061') ]] ₴