Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Електропіч Ardesto MEO-S50FBG
| Виробник | ARDESTO |
| Тип управління | механічний |
| Кількість режимів нагріву | 5 |
| Потужність | 1600 Вт |
| Об'єм духовки | 50 л |
| Режими | верхній + нижній нагрів |
| Розміри | 61.5 х 47 х 31.5 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Регульований термостат | до 300 °C |
| Колір | бежевий |
| Особливості | гриль |
| Також шукають | великі |
Читати повністю
Сховати
Опис Електропіч Ardesto MEO-S50FBG
Елегантний бежевий колір завжди в моді. З огляду на це електрична мініпіч ARDESTO пасуватиме до інтер’єру будь-якої кухні. Завдяки великому об’єму (50 л) є змога готувати ще більше смаколиків для родини та друзів. До того ж можна не перейматися щодо того, аби не проґавити момент готовності, адже піч має вбудований таймер та індикацію закінчення процесу приготування.
- Потужність 1 600 Вт
- Таймер 90 хв
- Чотири режими приготування
- Режим конвекції
- Подвійні дверцята із загартованого скла
- Покращена термоізоляція
- Прихований нижній нагрівальний елемент
- Нековзкі ніжки
Відгуки та питання про - Електропіч Ardesto MEO-S50FBG
0.0
Всього відгуків:0
Електропіч Ardesto MEO-S50FBG
[[ getCurrentDecimal('5072') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5072') ]] ₴