Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 31 кг |
| Возрастная группа | |
| Конструкция | |
| Время зарядки | 5 час |
| Максимальная нагрузка | |
| Максимальная скорость | |
| Мощность электродвигателя | 750 Вт |
| Диаметр колеса | 508 мм |
| Цвет | |
| Материал рамы | |
| Год выпуска | 2026 |
| Состояние | |
| Особенности | Амортизатор|Ручной тормоз|Подножка |
| Емкость батареи | 15 |
| Напряжение аккумулятора | 48 |
| Доставка/Оплата | Термін відвантаження 5 днів |
| Вид | Електровелосипед |
| Група | Електротранспорт |
| Приналежність | Спорт і активний відпочинок |
| Підгрупа | Електротранспорт |
Характеристики Электровелосипед Maraton Tornado 750W 48V/15Ah Складной электрофетбайк 20", скорость 50 км/ч, Shimano 7 speed, дисковый тормоз
В наличии
Код:004041690