Фара додаткова DLAA 1008-W/H3-12V-55W/160*100мм/кришка
продано - 0 шт.
0 шт.
Нет в наличии
<p><strong>DLAA 1008-</strong><strong>W</strong> <strong>- </strong>додаткова протитуманна фара із захисною кришкою.</p><p>Фара легко монтується, довговічна і надійна в роботі. Завдяки універсальному кріпленню фару можна використовувати з різними видами транспорту.</p><p>Допоможе краще висвітлити проїжджу частину в темний час доби або під час складних метеоумов. Міцний пластиковий корпус захистить лампу від попадання пилу і вологи.</p><p><strong>Переваги протитуманних фар DLAA:</strong></p><ul> <li>інтенсивне і яскраве світло</li> <li>простота в установці</li> <li>стійкість до перепадів температур</li> <li>довговічність</li> <li>поліпшена видимість на дорозі</li></ul><p><strong>Характеристики:</strong></p><ul> <li>Живлення: 12В</li> <li>Розмір: 160*100mm</li> <li>Лампа: H3</li> <li>Потужність: 55W</li></ul><p>Купити оптику універсальну DLAA, SIRIUS, VARRANWESEMAL KHATEEB Ви можете в нашому інтернет-магазині автоінструментів та аксесуарів Vitol. </p>