Фари дод. модель Toyota Prius XW50 2015-22/TY-938L/LED-12V6W+DRL-3W/eл.проводка (TY-938-LED FOG+DRL)
продано - 0 шт.
0 шт.
Нет в наличии
<p>Протитуманні фари+денні ходові вогні <strong>TY-938</strong>- відмінне рішення для забезпечення більш яскравого та інтенсивного світла на дорозі.</p><p>Фари <strong>DLAA</strong> мають яскраве світло, яке забезпечить хорошу видимість під час туману, дощу або снігу. При цьому лампи відрізняються тривалим терміном експлуатації, захищені від опадів.</p><p>Відмінно підійде для заміни штатної оптики, в комплекті є все для самостійної установки.</p><p><strong>Переваги протитуманних фар DLAA:</strong></p><ul> <li>інтенсивне і яскраве світло</li> <li>простота в установці</li> <li>стійкість до перепадів температур</li> <li>довговічність</li> <li>поліпшена видимість на дорозі</li></ul><p><strong>Характеристики:</strong></p><ul> <li>Марка авто: Toyota Prius 2015</li> <li>Комплектація: 2 фари, проводка</li> <li>Живлення: 12В</li> <li>Лампа: LED</li> <li>Живлення: 12W+1.5W</li></ul><p>Купити додаткові модельні фари на Chevrolet, Daewoo, Daihatsu, Ford, Honda, Hyindai, Kia, Lada, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Renault, Toyota, Volkswagen оптом і в роздріб з доставкою в будь-який регіон України Ви можете в нашому інтернет магазині автоаксесуарів , інструменту та запчастин. </p>