Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 0.95 кг |
| Количество скоростей | 3 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Призначення | побутовий |
| Довжина шнура | 2 м |
| Насадки | дифузор |
| Габарити | 358 х 345 х 116 мм |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Потужність | 1800 Вт |
| Тип | звичайний |
| Особливості | петля для підвішування |
| Колір | золотий |
| Функції | турбо режим |
| Тип мотора | постійний струм (DC Motor) |
| Також шукають | для кучерявого волосся |
Характеристики Фен Philips BHD829/00
В наличии
Код:003159192
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика