Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Фен Philips BHD829/00
| Производитель | |
| Вес | 0.95 кг |
| Количество скоростей | 3 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Насадки | концентратор |
| Потужність | 1800 Вт |
| Тип | звичайний |
| Тип мотора | постійний струм (DC Motor) |
| Призначення | побутовий |
| Функції | турбо режим |
| Особливості | петля для підвішування |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Довжина шнура | 2 м |
| Габарити | 358 х 345 х 116 мм |
| Колір | золотий |
| Також шукають | для кучерявого волосся |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Фен Philips BHD829/00
0.0
Всего отзывов:0