Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Фен Philips BHD829/00
| Виробник | |
| Вага | 0.95 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Насадки | концентратор |
| Потужність | 1800 Вт |
| Тип | звичайний |
| Тип мотора | постійний струм (DC Motor) |
| Призначення | побутовий |
| Функції | турбо режим |
| Особливості | петля для підвішування |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Довжина шнура | 2 м |
| Габарити | 358 х 345 х 116 мм |
| Колір | золотий |
| Також шукають | для кучерявого волосся |
Читати повністю
Сховати
Опис Фен Philips BHD829/00
Унікальне волосся. Унікальний догляд
Фен зберігає до 95%* природної вологи волосся. Підтримує волосся сяючим, зволоженим і м’яким на дотик. Технологія SenseIQ визначає температуру волосся в реальному часі і адаптується до неї, запобігаючи перегріванню та пошкодженню волосся. Погляньте як це працює! Інфрачервоний сенсор вимірює температуру волосся під час сушіння, а розумний мікропроцесор регулює температуру сушіння, щоб запобігти перегріванюю та пошкодженню волосся. Тому волосся залишається зволоженим, більш сяючим і м’якшим на дотик.
6 розумних цифрових програм
Автоматичне налаштування температури та потужності потоку повітря:
- Швидкий режим: насолоджуйтесь легким, потужним та швидким сушінням
- Лагідний режим: збільшує захист волосся, зберігає до 95%* природної вологи волосся
- Ручний режим: регулюйте температуру та потужність відповідно до ваших індивідуальних потреб
- Режим укладки: для легкого створення найкращої зачіски
- Режим завивки: насолоджуйтесь ідеальними кучерями
- Режим масажу: стимулюйте природний потік поживних речовин до волосся, використовуючи вібромасажер голови
Розумний мікропроцесор
Аналізує та регулює температуру потоку повітря понад 12 000 разів за сеанс сушіння, щоб забезпечити найкращу продуктивність та персоналізований догляд за вашим волоссям.
Функція іонізації
Фен Philips із технологією SenseIQ має вдвічі більше заряджених іонів для здорового на вигляд, сяючого та блискучого волосся.
Додаткові переваги
Разом з феном ви отримуєте 4 насадки, які збільшують можливості використання фена: концентратор, дифузор, масажер та насадка для швидкого сушіння. Фен Philips з технологією SenseIQ самостійно розпізнає насадку і обирає відповідні налаштування сушіння.
Тип: звичайний Призначення: побутовий Потужність: 1800 Вт Кількість швидкостей: 3 Кількість температурних режимів: 3 Функції: іонізація Насадки: дифузор Функції: захист від перегріву Насадки: концентратор Функції: подача холодного повітря Функції: турбо режим Особливості: петля для підвішування Тип мотора: постійний струм (DC Motor) Тип іонізації: з генератором іонів Довжина шнура: 2 м Габарити: 358 х 345 х 116 мм Вага: 0.95 кг Колір: золотий