Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Фен Rowenta PRO EXPERT CV8820F0 (CV8820F0)
| Производитель | |
| Вес | 0.81 кг |
| Количество скоростей | |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Призначення | побутовий |
| Тип | дорожній (компактний) |
| Потужність | 2100 Вт |
| Функції | подача холодного повітря |
| Насадки | концентратор |
| Особливості | петля для підвішування |
| Тип мотора | змінний струм (AC Motor) |
| Тип іонізації | з турмаліновою іонізацією |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити | 18.2 x 9.2 x 29.8 см |
| Колір | чорний |
| Також шукають | потужні |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Фен Rowenta PRO EXPERT CV8820F0 (CV8820F0)
0.0
Всего отзывов:0
Фен Rowenta PRO EXPERT CV8820F0 (CV8820F0)
[[ getCurrentDecimal('2107') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2107') ]] ₴