Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Фен Xiaomi ShowSee Hair Dryer VC200-W 1800W White
| Производитель | |
| Вес | 0.5 кг |
| Количество скоростей | |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 1800 Вт |
| Функції | подача холодного повітря |
| Особливості | петля для підвішування |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити | 26.5 х 12.6 х 7.5 см |
| Колір | білий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Фен Xiaomi ShowSee Hair Dryer VC200-W 1800W White
0.0
Всего отзывов:0
Фен Xiaomi ShowSee Hair Dryer VC200-W 1800W White
[[ getCurrentDecimal('2321') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2145') ]] ₴