Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Форма для випікання Tefal Easybake, 24см, вуглецева сталь, чорний (J1741274)
В наличии
Код:003570111
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Форма для випікання Tefal Easybake, 24см, вуглецева сталь, чорний (J1741274)
| Производитель | |
| Материал | Сталь |
| Цвет | |
| Серія | Easybake |
| Форма | кругла |
| Призначення | універсальна |
| Об'єм | 2 л |
| Внутрішнє антипригарне покриття | є |
| Кількість секцій для випікання | 1 |
| Робоча температура | -0°C - +210°C |
| Ручки | ні |
| Особливості | Для всіх видів духовок |
| Комплектація | одна форма |
| Розміри | ø 24 х 6 см |
| Висота борта | 6 см |
| Вага | 278 г |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Форма для випікання Tefal Easybake, 24см, вуглецева сталь, чорний (J1741274)
0.0
Всего отзывов:0
Форма для випікання Tefal Easybake, 24см, вуглецева сталь, чорний (J1741274)
[[ getCurrentDecimal('590') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('544') ]] ₴