Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Форма для випікання Tefal Easybake, 24см, вуглецева сталь, чорний (J1741274)
| Виробник | |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | |
| Серія | Easybake |
| Форма | кругла |
| Призначення | універсальна |
| Об'єм | 2 л |
| Внутрішнє антипригарне покриття | є |
| Кількість секцій для випікання | 1 |
| Робоча температура | -0°C - +210°C |
| Ручки | ні |
| Особливості | Для всіх видів духовок |
| Комплектація | одна форма |
| Розміри | ø 24 х 6 см |
| Висота борта | 6 см |
| Вага | 278 г |
Читати повністю
Сховати
Опис Форма для випікання Tefal Easybake, 24см, вуглецева сталь, чорний (J1741274)
Форма для випікання Tefal Easybake, 24см, вуглецева сталь, чорний (J1741274) - Розроблена для повної зручності й надійності, антипригарне покриття робить випікання простішим, ніж будь-коли, пропонуючи делікатне вивільнення й легке очищення, що ідеально підходить для повсякденного використання. Матеріал — вуглецева сталь, що ідеально підходить для приготування широкого спектра рецептів — забезпечує рівномірний розподіл тепла та золотисто-коричневі коржі, які щоразу виходять ідеально. Незалежно від того, чи є ви новачком, чи експертом у випіканні, всі ваші улюблені рецепти завжди під рукою: апетитні сирники, пироги та пироги зі свіжими фруктами, розтоплений шоколадний торт і багато іншого. Easybake була зроблена в Німеччині, для довговічної роботи й зручного використання, щоб задовольнити всі ваші потреби у випіканні.
Серія: Easybake Форма: кругла Призначення: універсальна Матеріал: сталь Об'єм: 2 л Внутрішнє антипригарне покриття: є Кількість секцій для випікання: 1 Робоча температура: -0°C - +210°C Ручки: ні Особливості: Для всіх видів духовок Комплектація: одна форма Розміри: ø 24 х 6 см Висота борта: 6 см Колір: сірий Вага: 278 гВідгуки та питання про - Форма для випікання Tefal Easybake, 24см, вуглецева сталь, чорний (J1741274)
[[ getCurrentDecimal('544') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('543') ]] ₴