Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Форма для запікання LUMINARC SMART CARINE, 38х23 см
Нет в наличии
Код:002150056
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Форма для запікання LUMINARC SMART CARINE, 38х23 см
| Производитель | |
| Материал | жароміцне скло Жаростійке опалове скло |
| Цвет | |
| Серія | Smart Cuisine |
| Форма | овальна |
| Призначення | універсальна |
| Об'єм | 1 л |
| Внутрішнє антипригарне покриття | немає |
| Кількість секцій для випікання | 1 |
| Ручки | ні |
| Комплектація | одна форма |
| Розміри | 38 х 23 х 5 см |
| Висота борта | 5 см |
| Вага | 1.2 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Форма для запікання LUMINARC SMART CARINE, 38х23 см
0.0
Всего отзывов:0
Форма для запікання LUMINARC SMART CARINE, 38х23 см
[[ getCurrentDecimal('956') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('953') ]] ₴