| Производитель | |
| Материал | True Жаростійке опалове скло |
| Цвет | |
| Серія | Smart Cuisine |
| Форма | овальна |
| Призначення | універсальна |
| Об'єм | 1 л |
| Внутрішнє антипригарне покриття | немає |
| Кількість секцій для випікання | 1 |
| Ручки | ні |
| Комплектація | одна форма |
| Розміри | 38 х 23 х 5 см |
| Висота борта | 5 см |
| Вага | 1.2 кг |