Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Фрезер GTM R44/1100VS
| Производитель | |
| Вес | 2.5 кг |
| Питание | |
| Регулировка количества оборотов | |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | |
| Блокировка кнопки включения | |
| Максимальная глубина фрезерования | 44 мм |
| Максимальное количество оборотов | 25500 об/мин |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Гарантия | 36 мес. |
| Диаметр цангового патрона | 6/8 мм |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от случайного включения | Да |
| Комплектация | Адаптер для пылеотвода<br /> Копировальная втулка <br /> Параллельный упор <br /> Опорный ролик <br /> Циркуль<br /> Инструкция |
| Мощность, Вт | 1100 |
| Параллельный упор | Да |
| Плавный пуск | Да |
| Подсветка рабочей поверхности | Да |
| Підключення пилозбірника/пилотяга | Да |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Захист від перевантаження | Да |
| Страна регистрации торговой марки | Украина |
| Тип фрезера | Вертикальный |
Читать полностью
Сховати
Описание Фрезер GTM R44/1100VS
Фрезер GTM R44/1100VS Універсальний фрезер GTM R44/1100VS - це надійний помічник для обробки деревини, ламінату та пластиків. Інструмент підключається до стандартних побутових мереж з напругою 220В. Ця модель розроблена таким чином, щоб її можна було використовувати як у вертикальному положенні, так і традиційному. Спеціально адаптована цанга дозволяє застосовувати різні типи фрез з хвостовиками розмірами 6 і 8 мм. Вертикальний фрезер GTM R44/1100VS ключові відмінності: Мотор з високою потужністю 1100 Вт, призначений для вирішення важких завдань. Універсальна цанга дозволяє працювати з фрезами на хвостовиках 6 та 8 мм. Максимальний допустимий розмір фрези в діаметрі – до 30 мм. Фрезер забезпечує глибину зрізу до 44 мм. Шість швидкісних режимів для точного налаштування швидкості обертання від 10000 до 25500 об/хв. Автоматична система стабілізації швидкості під навантаженням. Плавний старт інструменту забезпечує безпечний та контрольований початок роботи. Система захисту від навантаження значно підвищує термін служби двигуна. Функція блокування випадкового увімкнення захищає користувача. Вбудоване LED-освітлення підвищує точність і безпеку робіт, що проводяться. Купити фрезер GTM R44/1100VS ви отримаєте не тільки потужний та багатофункціональний інструмент, але й надійного партнера для точної та витонченої роботи з різними матеріалами.
Отзывы и вопросы о - Фрезер GTM R44/1100VS
0.0
Всего отзывов:0