Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Фрезер Tekhmann TR-12/2000 (850982)
| Производитель | |
| Вес | 4.3 кг |
| Тип пристрою | вертикальний (занурювальний) |
| Призначення | професійний |
| Номінальна споживана потужність | 2000 Вт |
| Число обертів холостого ходу | 22000 об/хв |
| Максимальний хід фрези | 40 мм |
| Патрон | 8 мм |
| Особливості | рукоятка з м'якою накладкою |
| Рівень звукової потужності | 110 дБ |
| Довжина кабеля | 3 м |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Фрезер Tekhmann TR-12/2000 (850982)
0.0
Всего отзывов:0
Фрезер Tekhmann TR-12/2000 (850982)
[[ getCurrentDecimal('5382') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5382') ]] ₴