Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Фрезер Зеніт "ПРОФІ" ЗФРП-12/1800 (850981)
| Производитель | Зеніт |
| Вес | 4.3 кг |
| Призначення | професійний |
| Номінальна споживана потужність | 1800 Вт |
| Число обертів холостого ходу | 30000 об/хв |
| Максимальний хід фрези | 40 мм |
| Патрон | 8 мм |
| Особливості | регулювання обертів |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Тип пристрою | вертикальний (занурювальний) |
Отзывы и вопросы о - Фрезер Зеніт "ПРОФІ" ЗФРП-12/1800 (850981)
0.0
Всего отзывов:0
Фрезер Зеніт "ПРОФІ" ЗФРП-12/1800 (850981)
[[ getCurrentDecimal('4359') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4359') ]] ₴