Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Стиль | Повсякденний |
| Застежка | |
| Цвет | білий з червоним |
| Состояние | |
| Международный размер | |
| Візерунок | смужка |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Фасон | вільний |
| Сезон | Літо |
| Тканина | Трикотаж |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | S - 64см; M - 65см; L - 66см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 46см; M - 46см; L - 46см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 59см; M - 61см; L - 63см |
| Довжина по спинці, см | S - 59см; M - 60см; L - 61см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 20см; M - 20см; L - 20см |
Характеристики Футболка у смужку вільного фасону - білий з червоним цвет, L (є розміри)
Нет в наличии
Код:003887251