Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Гілкоріз штанговий без подовжувача 420*200*40мм СИЛА
| Производитель | |
| Вес | 0.65 кг |
| Бренд | СИЛА |
| Вес | 0,65 кг |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 ₴ (Пропозиція діє на товари компанії з такою позначкою) |
| Тег#СадГород | Да |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Назва товару | Гілкоріз |
| Особенности | без подовжувача |
| Назначение | штанговий |
| Размер | 420*200*40мм |
| Тег#CадГородХоз | Да |
Читать полностью
Сховати
Описание Гілкоріз штанговий без подовжувача 420*200*40мм СИЛА
Веткорез штанговый без удлинителя 420*200*40мм СИЛА Характеристики: Длина: 420; Ширина: 200; Высота: 40; Вес: 0.65.
Отзывы и вопросы о - Гілкоріз штанговий без подовжувача 420*200*40мм СИЛА
0.0
Всего отзывов:0