Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 0.5 кг |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Вес | 0.5 грамм |
| Цвет | Черный |
| Довжина шнура, см | 180 см |
| Для створення | гладкої зачіски |
| Тип управління | механічне |
| Потужність | 52 Вт |
| Індикація нагріву | LED |
| Вибір температури нагрівання | немає |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Особливості | шнур на шарнірі |
| Час нагріву | 45 сек |
| Діапазон температури нагріву, °С | 170 - 200 °С |
| Матеріал покриття | кераміка |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.8 x 35 x 7.5 см |
| Колір | чорний |