Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Высота | 11 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Возрастная группа | |
| Длина | 37 мм |
| Материал | |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | Пакет |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Вага товару | 0.315 |
| Габарити: довжина | 37 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Габарити: висота | 11 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вік | Від 3-х років |
| Гарантія | 14 днів |
| Стать | Унісекс |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Кількість деталей | 40 |
| Вага | 0,315 |