Характеристики Кабель Cypress HDMI, CBL-H300-020, Premium 4K, 2.0M, 30AWG (CBL-H300-020)
| Производитель | Cypress |
| Цвет | |
| Пропускна здатність HDMI | 18 Gbps |
| Підтримуваний дозвіл | 3840 x 2160 |
| Робоча температура | 0 ~ 50 ° C |
| Роз'єм 1 | HDMI |
| Роз'єм 2 | HDMI |
| Призначення | аудіо,відео |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 2 м |
| Вага | 0.11 кг |
| Обєм | 0.0007 м3 |
| Гарантия | 24 місяця |
| Страна-производитель товара | Тайвань |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
Читать полностью
Сховати
CBL-H300-020 - HDMI кабель перетином 30 AWG, з розємами HDMI. Призначений для передавання сигналів High Speed HDMI 2.0 з роздільною здатністю до 3840х2160/60 з підтримкою ARC, 3D, HDR, Ethernet, 3D, Dolby TrueHD і DTS-HD Master Audio у відеосистемах з високою роздільною здатністю. Довжина кабелю 2,0 м.