Характеристики Кабель Cypress HDMI, CBL-H600-030, 8K certified, 3M, 30AWG (CBL-H600-030)
| Производитель | Cypress |
| Цвет | |
| Підтримуваний дозвіл | 7680 x 4320 (8K) |
| Додаткові характеристики | підтримка Dolby TrueHD,підтримка ARC,Підтримує технологію відео HDR |
| Роз'єм 1 | HDMI |
| Роз'єм 2 | HDMI |
| Вид | кабель |
| Обєм | 0.0012 м3 |
| Вага | 0.17 кг |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Призначення | аудіо,відео |
| Гарантия | 24 місяця |
| Страна-производитель товара | Тайвань |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
Читать полностью
Сховати
HDMI кабель перетином 30 AWG з розємами HDMI (вилка-вилка). Призначений для передавання сигналів Ultra High Speed HDMI 2.1 з роздільною здатністю до 8K/120 з підтримкою ARC, HDR, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, Dolby Atmos і DTS:X Audio у відеосистемах високої роздільної здатності. Довжина кабелю 3,0 м.