Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Товар не доступен
Картата сорочка на кнопках із подовженою спинкою - світло-коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Картата сорочка на кнопках із подовженою спинкою - світло-коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | кежуал |
| Застежка | Кнопки |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | світло-коричневий |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | клітина |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | сорочка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Тканина | Бавовна |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Сорочка |
| Довжина переду виробу, см | 73см |
| Довжина рукава від горловини, см | 78см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 70см |
| Довжина по спинці, см | 77см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 44см |
Читать полностью
Сховати
Описание Картата сорочка на кнопках із подовженою спинкою - світло-коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Картата сорочка на кнопках — трендовий варіант для створення стильного повсякденного образу. Виконана у вільному крої, вона дарує комфорт і легко поєднується з базовими речами гардероба.
Модель має напівкруглий низ і подовжену спинку, що додає силуету динамічності та сучасності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Картата сорочка на кнопках із подовженою спинкою - світло-коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0