Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Каструля TVS Mineralia Eco Induction 2,6 л (BS480202910201)
В наличии
Код:003565231
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Каструля TVS Mineralia Eco Induction 2,6 л (BS480202910201)
| Производитель | |
| Вес | 0.825 кг |
| Материал | |
| Крышка | кришка відсутня |
| Цвет | |
| Толщина дна | 3.5 мм |
| Серія | Mineralia Eco Induction |
| Форма | кругла |
| Об'єм | 2.6 л |
| Діаметр | 20 см |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Сумісність з плитами | електричні плити |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині |
| Колір внутрішнього покриття | сірий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Каструля TVS Mineralia Eco Induction 2,6 л (BS480202910201)
0.0
Всего отзывов:0
Каструля TVS Mineralia Eco Induction 2,6 л (BS480202910201)
[[ getCurrentDecimal('1645') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1643') ]] ₴