Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Каструля TVS Mineralia Eco Induction 2,6 л (BS480202910201)
| Виробник | |
| Вага | 0.825 кг |
| Матеріал | |
| Кришка | кришка відсутня |
| Колір | |
| Товщина дна | 3.5 мм |
| Серія | Mineralia Eco Induction |
| Форма | кругла |
| Об'єм | 2.6 л |
| Діаметр | 20 см |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Сумісність з плитами | електричні плити |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині |
| Колір внутрішнього покриття | сірий |
Читати повністю
Сховати
Опис Каструля TVS Mineralia Eco Induction 2,6 л (BS480202910201)
Каструля без кришки TVS Mineralia Eco Induction підходить для використання на всіх типах плит, включно з індукційними. А також підходить для використання в посудомийній машині. Завдяки її товстому дну їжа прогрівається рівномірніше. Потовщене дно є фільтром від великих та різких надходжень тепла, повільно акумулює його та рівномірно передає у їжу. Каструля має гарні антипригарні якості. У складі має домішку кам'яної крихти. Серія: Mineralia Eco Induction Форма: кругла Об'єм: 2.6 л Діаметр: 20 см Товщина дна: 3.5 мм Матеріал: алюміній Матеріал ручки: бакеліт Кришка: кришка відсутня Сумісність з плитами: індукційні плити Сумісність з плитами: газові плити Сумісність з плитами: електричні плити Особливості: можна мити в посудомийній машині Колір: сірий Колір внутрішнього покриття: сірий Вага: 0.825 кг
Відгуки та питання про - Каструля TVS Mineralia Eco Induction 2,6 л (BS480202910201)
0.0
Всього відгуків:0
Каструля TVS Mineralia Eco Induction 2,6 л (BS480202910201)
[[ getCurrentDecimal('1658') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1658') ]] ₴