Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 0.65 кг |
| Матеріал корпуса | метал + пластик |
| Місткість | 45 г |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Колір | чорний |
| Тип | ножові (роторні) |
| Тип управління | механічний |
| Потужність | 100 Вт |
| Оснащення | імпульсний режим |
| Функції | подрібнення спецій |
| Особливості | сталевий ніж |
| Габарити | 18 х 9 х 9 см |
| Також шукають | для дому |