Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кавомолка Esperanza EKC 001 K (EKC001K)
В наличии
Код:002628653
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кавомолка Esperanza EKC 001 K (EKC001K)
| Производитель | |
| Вес | 0.55 кг |
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 50 г |
| Тип управління | механічний |
| Потужність | 160 Вт |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Оснащення | автоблокування |
| Функції | подрібнення спецій |
| Особливості | блокування увімкнення під час знятої кришки |
| Колір | чорний |
| Габарити | 18 x 8.5 x 8.5 см |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кавомолка Esperanza EKC 001 K (EKC001K)
0.0
Всего отзывов:0
Кавомолка Esperanza EKC 001 K (EKC001K)
[[ getCurrentDecimal('646') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('646') ]] ₴