Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Кавомолка Esperanza EKC 001 K (EKC001K)
| Виробник | |
| Вага | 0.55 кг |
| Місткість | 50 г |
| Тип управління | механічний |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Оснащення | автоблокування |
| Колір | чорний |
| Тип | ножові (роторні) |
| Потужність | 160 Вт |
| Функції | подрібнення спецій |
| Особливості | блокування увімкнення під час знятої кришки |
| Габарити | 18 x 8.5 x 8.5 см |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Кавомолка Esperanza EKC 001 K (EKC001K)
Кавомолка Esperanza EKC 001
Почніть день з ароматної, свіжої меленої кави, прямо перед подачею. Завдяки нашій кавомолці кави ви зробите це швидко і легко, налаштувавши на свій смак. Створена спеціально для любителів кави, для яких кава не просто напій, а спосіб продовжити прекрасний настрій з самого ранку. Кавомолка також ідеально підходить для помелу спецій до порошкоподібного стану, таких як перець або насіння і горіхи.
Її сучасний і ергономічний дизайн і невеликий розмір підійде для будь-якої кухні. Кавомолка Esperanza EKC001K Espresso виготовлена з міцних і зносостійких матеріалів. Корпус - еко-пластик. Пластикова прозора кришка допоможе комфортно спостерігати за процесом помелу.
Сталеві ножі мають якісної заточкою, яка зберігається протягом тривалого часу гарантую високу якість помелу. Потужність кавомолки становить 160 Вт, чого цілком достатньо для досягнення високої продуктивності. Ємність для завантаження зерен дозволяє за один раз перемолоти до 50 грам кави. Відділення для зберігання мережного шнура забезпечить зручне зберігання приладу.
Тип: ножові (роторні) Місткість: 50 г Тип управління: механічний Потужність: 160 Вт Матеріал корпуса: пластик Матеріал ножа: нержавіюча сталь Оснащення: імпульсний режим Оснащення: автоблокування Функції: подрібнення горіхів Функції: подрібнення зернових Функції: подрібнення круп Функції: подрібнення спецій Особливості: блокування увімкнення під час знятої кришки Колір: чорний Габарити: 18 x 8.5 x 8.5 см Вага: 0.55 кгВідгуки та питання про - Кавомолка Esperanza EKC 001 K (EKC001K)
[[ getCurrentDecimal('646') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('646') ]] ₴