Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кавомолка Grunhelm GC3250S
В наличии
Код:002148391
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кавомолка Grunhelm GC3250S
| Производитель | |
| Вес | 0.8 кг |
| Тип | ножові (роторні) |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Тип управління | механічний |
| Також шукають | для дому |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Місткість | 50 г |
| Оснащення | регулювання ступеня помелу |
| Особливості | ергономічний дизайн |
| Габарити | 18.5 х 11.5 х 11.5 см |
| Потужність | 300 Вт |
| Функції | подрібнення спецій |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кавомолка Grunhelm GC3250S
0.0
Всего отзывов:0