Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Кавомолка Grunhelm GC3250S
| Виробник | |
| Вага | 0.8 кг |
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 50 г |
| Тип управління | механічний |
| Потужність | 300 Вт |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Оснащення | регулювання ступеня помелу |
| Функції | подрібнення спецій |
| Особливості | ніж з неіржавкої сталі |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Габарити | 18.5 х 11.5 х 11.5 см |
| Також шукають | потужні |
Читати повністю
Сховати
Опис Кавомолка Grunhelm GC3250S
Кавомолка Grunhelm GС-3250S - це необхідний атрибут для приготування справжньої ароматної кави. Адже, як відомо, тільки з свіжомелених кавових зерен можна приготувати ідеальний напій. Домашня кавомолка позбавить Вас від необхідності молоти каву в спеціальних магазинчиках або купувати мелену каву, нехай навіть і дуже якісний, але все одно не свіжого помелу. Grunhelm GС-3250S в лічені секунди змелить кавові зерна і дасть можливість насолодитися ароматною ранковою кавою. За один раз Ви зможете змолоти до 50 грам зерен, чого вистачить для заварювання кількох порцій улюбленого напою. Ніж кавомолки виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, що значно збільшує термін служби приладу.
Тип: ножові (роторні) Місткість: 50 г Тип управління: механічний Потужність: 300 Вт Матеріал корпуса: нержавіюча сталь Матеріал ножа: нержавіюча сталь Оснащення: імпульсний режим Оснащення: регулювання ступеня помелу Функції: подрібнення горіхів Функції: подрібнення спецій Особливості: блокування увімкнення під час знятої кришки Особливості: ергономічний дизайн Особливості: ніж з неіржавкої сталі Колір: нержавіюча сталь Габарити: 18.5 х 11.5 х 11.5 см Вага: 0.8 кгВідгуки та питання про - Кавомолка Grunhelm GC3250S
0.0
Всього відгуків:0