Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Кавомолка Liberton LCG-2306, Blue, 150Вт, 50г, блокування включення при знятій кришці, корпус пластик, ніж з нержавіючої сталі
| Производитель | |
| Вес | 0.7 кг |
| Импульсный режим | є |
| Таймер | немає |
| Колір | Blue |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Система помолу | Ножова |
| Тип жорна | металеві |
| Потужність | 150 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Ємність контейнера | до 50 г |
| Автоблокування | є |
| Захист від перегріву | є |
| Регулювання ступеня помелу | немає |
| Дозування порції кави | немає |
| Відсік для меленої кави | немає |
| Габарити ВxШxГ | 90х182х103 мм |
| Дисплей | немає |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кавомолка Liberton LCG-2306, Blue, 150Вт, 50г, блокування включення при знятій кришці, корпус пластик, ніж з нержавіючої сталі
0.0
Всего отзывов:0
Кавомолка Liberton LCG-2306, Blue, 150Вт, 50г, блокування включення при знятій кришці, корпус пластик, ніж з нержавіючої сталі
[[ getCurrentDecimal('910') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('910') ]] ₴
