Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кавомолка SeaBreeze SB-081
В наличии
Код:002148379
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кавомолка SeaBreeze SB-081
| Производитель | Seabreeze |
| Вес | 0.396 кг |
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 60 г |
| Тип управління | механічний |
| Потужність | 200 Вт |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Оснащення | знімна захисна кришка |
| Регулювання ступеня помелу | 1 |
| Функції | подрібнення зеленої кави |
| Особливості | блокування увімкнення під час знятої кришки |
| Колір | чорний |
| Габарити | 16.5 х 10.5 х 10.5 см |
| Також шукають | потужні |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кавомолка SeaBreeze SB-081
0.0
Всего отзывов:0