Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Кавомолка SeaBreeze SB-081
| Виробник | Seabreeze |
| Вага | 0.396 кг |
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 60 г |
| Тип управління | механічний |
| Потужність | 200 Вт |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Оснащення | знімна захисна кришка |
| Регулювання ступеня помелу | 1 |
| Функції | подрібнення зеленої кави |
| Особливості | блокування увімкнення під час знятої кришки |
| Колір | чорний |
| Габарити | 16.5 х 10.5 х 10.5 см |
| Також шукають | потужні |
Читати повністю
Сховати
Опис Кавомолка SeaBreeze SB-081
Подрібнити кавові зерна для улюбленого напою, що бадьорить, вам допоможе кавомолка Sea Breeze SB-081. Представлений пристрій стане справжньою знахідкою для любителів кави, які не хочуть задовольнятися розчинною кавою та бажають взяти участь практично у всіх етапах варіння гарячого напою, включаючи подрібнення зерен кави. Гострі ножі ретельно перемелюють зерна, тому ваша кава завжди буде смачною та ароматною. Потужність цієї моделі в 200 Вт дозволяє за лічені секунди впоратися з подрібненням зерен. Корпус SB-081 виконаний із міцного пластику чорного кольору. У моделі зручна система подрібнення. Робота з цим приладом максимально проста: натиснувши лише одну кнопку, за лічені секунди ви отримаєте відмінний результат. Тип: ножові (роторні) Місткість: 60 г Тип управління: механічний Потужність: 200 Вт Матеріал корпуса: пластик Матеріал ножа: нержавіюча сталь Оснащення: знімна захисна кришка Регулювання ступеня помелу: 1 Функції: подрібнення зеленої кави Особливості: блокування увімкнення під час знятої кришки Колір: білий Колір: чорний Габарити: 16.5 х 10.5 х 10.5 см Вага: 0.396 кг
Відгуки та питання про - Кавомолка SeaBreeze SB-081
0.0
Всього відгуків:0