Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 45 кг |
| Тип управления | Электронное |
| Высота | 167 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Глубина | 55 мм |
| Дисплей | відсутній |
| Уровень шума | 42 децебел |
| Расположение морозильной камеры | |
| Количество компрессоров | |
| Класс энергопотребления | |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Загальний об'єм холодильника | 275 л |
| Система розморожування No Frost | холодильне + морозильне відділення |
| Річний витрата електроенергії | 242 кВт/рік |
| Кліматичний клас | Т (+16°C до +43°C) |
| Тип компресора | звичайний |
| Холодоагент | R600a |
| Корисний об'єм холодильної камери | 215 л |
| Полиці холодильної камери | 3 шт |
| Дверні корзини | 3 шт. |
| Полиця для пляшок | в дверях |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Корисний об'єм морозильної камери | 60 л |
| Кількість секцій в морозильній камері | 2 шт |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 3 кг |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Особливості | режим "Відпустка" |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Додаткові функції | регульовані ніжки |
| Додатково | сигналізація двері |
| Також шукають | шириною 55 см |
| Колір | білий |