Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 55 кг |
| Тип управления | Электронное |
| Высота | 179.7 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Глубина | 56.3 мм |
| Уровень шума | 39 децебел |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Количество компрессоров | |
| Класс энергопотребления | |
| Загальний об'єм холодильника | 255 л |
| Річний витрата електроенергії | 215 кВт/piк |
| Холодоагент | R600a |
| Корисний об'єм холодильної камери | 188 л |
| Полиці холодильної камери | 4 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 67 л |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 4 кг |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 10 г |
| Додатково | лоток для яєць |
| Також шукають | шириною 55 см |