Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 60 кг |
| Тип управления | Электронное |
| Высота | 186 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глубина | 59 мм |
| Дисплей | |
| Уровень шума | 39 децебел |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Количество компрессоров | |
| Класс энергопотребления | |
| Полиці холодильної камери | 3 шт |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт. |
| Система розморожування No Frost | холодильне + морозильне відділення |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 6 кг |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 10 г |
| Загальний об'єм холодильника | 304 л |
| Особливості | зона свіжості |
| Полиця для пляшок | в дверях |
| Дверні корзини | 3 шт. |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Також шукають | вузькі |
| Річний витрата електроенергії | 243 кВт/рік |
| Тип компресора | поршневий |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Контейнер для овочів | 1 шт. |
| Тип холодильника | двокамерний |
| Корисний об'єм морозильної камери | 93 л |
| Кліматичний клас | SN (+10°C до +32°C) |
| Додаткові функції | індикація температури |
| Додатково | багатопотокове охолодження |
| Корисний об'єм холодильної камери | 207 л |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |