Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 28 кг |
| Тип управления | Механическое |
| Высота | 84.5 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Глубина | 57.9 мм |
| Дисплей | відсутній |
| Уровень шума | 40 децебел |
| Расположение морозильной камеры | |
| Количество компрессоров | |
| Класс энергопотребления | |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Річний витрата електроенергії | 137 кВт/рік |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Контейнер для овочів | 1 шт. |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 2 кг |
| Кількість секцій в морозильній камері | 1 шт. |
| Тип компресора | звичайний |
| Полиця для пляшок | 1 шт. |
| Тип холодильника | двокамерний |
| Корисний об'єм холодильної камери | 105 л |
| Загальний об'єм холодильника | 119 л |
| Додаткові функції | прихований конденсатор |
| Система розморожування холодильної камери | ручна |
| Холодоагент | R600a |
| Система розморожування морозильної камери | ручна |
| Колір | білий |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 10 г |
| Корисний об'єм морозильної камери | 14 л |
| Дверні корзини | 3 шт. |
| Кліматичний клас | ST (+16°C до +38°C) |
| Також шукають | маленькі з морозильною камерою |
| Оснащення | полиця для пляшок |
| Полиці холодильної камери | 2 шт |