Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 14 кг |
| Тип управления | Механическое |
| Высота | 51 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Глубина | 47 мм |
| Дисплей | відсутній |
| Уровень шума | 41 децебел |
| Расположение морозильной камеры | |
| Количество компрессоров | |
| Класс энергопотребления | |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Тип холодильника | однокамерний |
| Загальний об'єм холодильника | 43 л |
| Система розморожування No Frost | без No Frost |
| Кліматичний клас | ST |
| Тип компресора | поршневий |
| Холодоагент | R600a |
| Корисний об'єм холодильної камери | 38 л |
| Полиці холодильної камери | 1 шт |
| Дверні корзини | 2 шт. |
| Полиця для пляшок | в дверях |
| Система розморожування холодильної камери | ручна |
| Корисний об'єм морозильної камери | 5 л |
| Кількість секцій в морозильній камері | 1 шт. |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 3 кг |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 5 год |
| Система розморожування морозильної камери | ручна |
| Додаткові функції | регульовані ніжки |
| Також шукають | недорогі |
| Колір | білий |