Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Товар не доступен
Клітчаста сорочка на кнопках - салатовий цвет, ONE SIZE (є розміри)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Клітчаста сорочка на кнопках - салатовий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | кежуал |
| Застежка | Пуговицы |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | Салатовый |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | клітина |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | сорочка |
| Тканина | Фланель |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Вид виробів | Сорочка |
| Довжина переду виробу, см | 80см |
| Довжина рукава від горловини, см | 76см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 68см |
| Довжина по спинці, см | 83см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 44см |
Читать полностью
Сховати
Описание Клітчаста сорочка на кнопках - салатовий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Клітчаста сорочка в стилі оверсайз — універсальний елемент гардероба, який поєднує комфорт і сучасний стиль. Виготовлена з приємної на дотик тканини, вона забезпечує свободу рухів завдяки своєму прямому вільному крою.
Подовжена спинка створює модний силует і надає додаткового комфорту під час носіння.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Клітчаста сорочка на кнопках - салатовий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0