Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Колонки 2.0 REAL-EL S-235 Black, 2 x 9 Вт, МДФ, живлення від 220V, керування збоку
| Производитель | |
| Материал корпуса | МДФ |
| Тип | стаціонарні |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Потужність динаміків | 2 x 9 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Габарити колонки | 12.3 x 21 x 16 см |
| Живлення | від мережі 220V |
| Пульт | немає |
| FM тюнер | немає |
| Bluetooth | немає |
| Колір | Black |
| Підсвічування | немає |
| Вага, кг | 1.67 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Колонки 2.0 REAL-EL S-235 Black, 2 x 9 Вт, МДФ, живлення від 220V, керування збоку
0.0
Всего отзывов:0
Колонки 2.0 REAL-EL S-235 Black, 2 x 9 Вт, МДФ, живлення від 220V, керування збоку
[[ getCurrentDecimal('1768') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1678') ]] ₴
