Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Глибина | 45 мм |
| Тип | некерований |
| Кількість Uplinks портів | 2 |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE+ |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Форм-фактор | настільний |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість портів | 10 |
| Комутаційна здатність | н.д. |
| Порти | Fast Ethernet |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1D (STP) |
| Робоча температура | від 0˚ до 55˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Блок живлення | зовнішній |
| Споживана потужність (максимальна) | 120 Вт |
| Ширина | 283 мм |
| Висота | 178 мм |
| Вага | 2.25 кг |