Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | CISCO |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Комутаційна здатність | 32 Гбіт/с |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 23.8 Mpps |
| Вага | 1.3 кг |
| Форм-фактор | в стійку |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Ширина | 279 мм |
| Flash-пам'ять | 16 Мб |
| Глибина | 170 мм |
| Живлення | 110-220 В |
| Кількість 1000TX портів | 16x10/100/1000TX |
| Висота | 44 мм |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість портів | 16 |
| Тип | некерований |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Корпус | Металевий |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Jumbo-фрейм | 9216 байт |