Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Комутатор мережевий D-Link DGS-1100-08V2
В наличии
Код:003157143
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Комутатор мережевий D-Link DGS-1100-08V2
| Производитель | |
| Діапазон вологості (робота) | від 0% до 90% без конденсату |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 8 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Комутаційна здатність | 16 Гбіт/с |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 11.9 Mpps |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 адрес |
| Буфер пакетів | 0.192 Мб |
| Jumbo-фрейм | 9216 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1D (STP) |
| QoS (приоритезация даних) | суворий пріоритет |
| Функції L2 і L2 + | віддзеркалення порту |
| Безпека | захист портів |
| Управління | графічний Web-інтерфейс |
| Cертифікація | VCCI |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Споживана потужність (максимальна) | 5 Вт |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 28 мм |
| Глибина | 82 мм |
| Вага | 0.34 кг |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Комутатор мережевий D-Link DGS-1100-08V2
0.0
Всего отзывов:0
Комутатор мережевий D-Link DGS-1100-08V2
[[ getCurrentDecimal('2690') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2687') ]] ₴