Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Комутатор мережевий D-Link DGS-1100-08V2
| Виробник | |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 8 |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Комутаційна здатність | 16 Гбіт/с |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 11.9 Mpps |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 адрес |
| Буфер пакетів | 0.192 Мб |
| Jumbo-фрейм | 9216 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1D (STP) |
| QoS (приоритезация даних) | суворий пріоритет |
| Функції L2 і L2 + | віддзеркалення порту |
| Безпека | захист портів |
| Управління | графічний Web-інтерфейс |
| Cертифікація | VCCI |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 0% до 90% без конденсату |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Споживана потужність (максимальна) | 5 Вт |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 28 мм |
| Глибина | 82 мм |
| Вага | 0.34 кг |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий D-Link DGS-1100-08V2
Настроюється комутатор серії EasySmart DGS-1100-08V2, оснащений 8 портами 10/100 / 1000Base-T, призначений для використання в мережах підприємств малого і середнього бізнесу. Функції управління, діагностики, пошуку та усунення несправностей, а також енергозберігаючі технології дозволяють використовувати DGS-1100-08V2 для вирішення різних завдань.
Енергозберігаюча технологія D-Link Green
Комутатор DGS-1100-08V2 відповідає стандарту IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet і споживає менше електроенергії при невеликому обсязі трафіку. Використання сумісних з EEE пристроїв дозволяє підприємствам малого і середнього бізнесу економити грошові кошти завдяки скороченню експлуатаційних витрат, в тому числі пов'язаних з купівлею обладнання для охолодження. DGS-1100-08V2 також підтримує технологію D-Link Green, що забезпечує автоматичне скорочення енергоспоживання. Комутатор визначає статус з'єднання на кожному порту і забезпечує автоматичне відключення живлення неактивних портів.
Просте управління
Комутатор DGS-1100-08V2 підтримує управління за допомогою спеціальної утиліти D-Link Network Assistant, а також через Web-інтерфейс. Утиліта дозволяє виявити комутатори D-Link серії Smart, що належать одному і тому ж сегменту мережі L2, що спрощує початкову установку комутатора. Адміністратору доступна розширена конфігурація та основні установки виявлених пристроїв, наприклад зміна пароля і оновлення програмного забезпечення. Зручний Web-інтерфейс надає мережевим адміністраторам можливість управління комутатором на рівні портів. Інтерфейс доступний через Web-браузер і дозволяє контролювати роботу комутатора з будь-якого комп'ютера, підключеного до мережі.
Surveillance VLAN і управління смугою пропускання
Комутатор DGS-1100-08V2 підтримує технологію Surveillance VLAN для розгортання систем відеоспостереження. Даний функціонал виділяє відеотрафік в окрему VLAN, всередині якої для нього призначений найвищий пріоритет обслуговування. Підтримка Surveillance VLAN забезпечує якісну передачу і захист відеотрафіка і дозволяє скоротити витрати, пов'язані з придбанням додаткового обладнання. Функція управління смугою пропускання дозволяє мережевим адміністраторам резервувати смугу пропускання для додатків, яким необхідний максимальний пріоритет або висока пропускна здатність каналу зв'язку
Тип: керований 2-го рівня Форм-фактор: настільний Кількість портів: 8 Порти: Gigabit Ethernet Середовище передачі даних: 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 Середовище передачі даних: 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 Середовище передачі даних: 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 Можливість віддаленого управління: керований Комутаційна здатність: 16 Гбіт/с Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів: 11.9 Mpps Розмір таблиці МАС-адрес: 4000 адрес Буфер пакетів: 0.192 Мб Jumbo-фрейм: 9216 байт Автовизначення MDI/MDIX: так Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.1w (Rapid STP) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.1D (STP) QoS (приоритезация даних): 4 пріоритетних черги QoS (приоритезация даних): суворий пріоритет Функції L2 і L2 +: IGMP Snooping V1/V2/V3 Функції L2 і L2 +: віддзеркалення порту Безпека: захист від широкомовних / лавинних мультикаст / невідомих Безпека: захист портів Управління: SNMP V1/V2C Управління: графічний Web-інтерфейс Cертифікація: BSMI Cертифікація: CE Cертифікація: FCC Cертифікація: VCCI Робоча температура: від 0 ̊ до 40 ̊ C Діапазон вологості (робота): від 0% до 90% без конденсату Температура зберігання: від -40 ̊ до 70 ̊ C Споживана потужність (максимальна): 5 Вт Ширина: 145 мм Висота: 28 мм Глибина: 82 мм Вага: 0.34 кг Корпус: Металевий Кількість 1000TX портів: 8x10/100/1000TXВідгуки та питання про - Комутатор мережевий D-Link DGS-1100-08V2
[[ getCurrentDecimal('2699') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2699') ]] ₴