Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | MikroTiK |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 18 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Cертифікація | РОХС |
| Живлення | 36-57 В |
| Блок живлення | зовнішній |
| Споживана потужність (максимальна) | 36 Вт |
| Ширина | 272 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Висота | 44 мм |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP+ |